Vrijwiligersavond 19 november 

Update 18 november

Juist in deze spannende tijd van corona hadden we al onze vrijwilligers graag in het zonnetje willen zetten tijdens een gezellige avond.

Helaas kan ook deze activiteit niet doorgaan.

Met hartelijke groet, namens de Kerkenraad, Milo Laseur. 

Oorspronkelijke uitnodiging

Binnenkort zal weer de jaarlijkse ‘Vrijwilligersavond’ plaatsvinden. Wij zijn erg dankbaar dat we deze avond weer voor al onze vrijwilligers kunnen organiseren. Want met het vervallen van een flink aantal Corona-maatregelen denken we dat we dit weer op een voldoende veilige manier kunnen doen. 

De Kerkenraad nodigt daarom binnenkort persoonlijk alle vrijwilligers uit voor een gezellig samen zijn in Het Hoogepad. Op deze wijze wil de Kerkenraad de vele vrijwilligers bedanken voor hun werkzaamheden in onze gemeente. Er wordt gezorgd voor een hapje en drankje. 

De avond start om 20.30 uur, aansluitend aan de Gemeenteavond, waarvan u de uitnodiging ook in onze Kerkklanken zult vinden. 

Met hartelijke groet, namens de Kerkenraad, Milo Laseur. 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s