Interkerkelijk Gebed voor Apeldoorn (13 juni 2021)

Op zondagavond 16 mei 2021 konden we elkaar als Interkerkelijk Gebed voor Apeldoorn voor het eerst dit jaar weer fysiek ontmoeten bij Menorah. Op zondagavond 13 juni zullen we bij elkaar komen bij Berea Noord, in de kerkzaal en conform de regels van de overheid (max 30 deelnemers). Aan deelnemers wordt gevraagd zich tevoren aan te melden: gebedapeldoorn055@gmail.com.

In deze tijd van pandemie, afstand houden, wij-zij-denken en polarisatie gaan we bidden voor “verbinding met elkaar” binnen onze kerken en tussen onze kerken in Apeldoorn. En we gaan bidden voor “verbinding van onze kerken met de wijken” en hun bewoners.

Vanaf 19.00 uur ontvangst en inschrijving; er is geen koffie of thee.

Om 19.30 uur opening van de avond met inleiding gevolgd door 2 gebedsrondes.

Rond 20.45 uur sluiting van de avond.

Mede namens Wieger Sikkema en Niek van Gemeren,

Luc Cozijnsen.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s