BRE  EK de stilte II 

Weet jij dat zich een ‘vergeten crisis’ afspeelt onder miljoenen christenen in Sub Sahara Afrika?  

Wij hebben jouw stem nodig om een verschil te maken voor de 16,2 miljoen christenen die verdreven zijn door extreem geweld. Zij wonen al jarenlang in tentenkampen waar aan van alles gebrek is. 

Zo begint een bericht aan ambassadeurs voor vervolgde christenen. Dat bericht deel ik daarom met u/jou. Ik word opgeroepen deze vergeten mensen een stem te geven, zodat hun schreeuw om hulp wordt gehoord in mijn netwerk.  

De Afrikaanse kerk heeft Open Doors gevraagd de campagne BREEK DE STILTE te lanceren om deze crisis onder de aandacht te brengen en zo de zwijgzaamheid  te doorbreken.  

Open Doors doet dit onder andere door een online petitie die zij wil aanbieden aan politieke leiders over de hele wereld, de Afrikaanse Unie, VN-leiders en de EU. Jouw stem is daarin onmisbaar.   

Doe jij ook mee? 

  • Begin november stemmen we het gebedspunt vanaf de kansel, af op deze nood. We zoeken naar mogelijkheden om het tekenen van de petitie in onze kring mogelijk te maken. Zelf kunt u al actie ondernemen door de QR -code hiervoor te scannen op pag. 11 van het meest recente magazine. Deze pagina vindt u ook in het  vervolg van Kerkklanken. 

Daarnaast is uw gebed voor deze nood onmisbaar. Zie hiervoor het magazine. 

  • Honger verzwakt vertrouwen en weerbaarheid. Er is veel geld nodig om de vluchtelingen te voorzien van de eerste levensbehoeften, medicijnen, traumazorg en weerbaarheidstrainingen. 

Geef; giften zijn welkom op NL08INGB 0000 007733 o.v.v. betalingskenmerk 

 9089 2117 8912 7825 

Deze Afrikaanse christenen hebben ons gebed en  steun extra nodig als warme hand in hun rug. 

Bid ook om krachtige, dienende leiders om samenlevingen in de Sub Sahara-regio te helpen bouwen.  

Opdat christenen daar bemoedigd en liefdevol getroost worden door ontferming en medelijden als tekenen van (onze) verbondenheid met hen (naar Fil. 2:1). 

Namens de O.D.-werkgroep, 

Janny Hekman 

Geef een reactie