Gebedskring 

De gebedskring is op 30 augustus jl. weer van start gegaan. Deze keer stond – naast het gebed – een afscheid centraal. 

Janny en Jan Hekman hebben, na zo’n 18 jaar aan de gebedskring verbonden te zijn geweest, een streep gezet achter hun inzet en deelname voor de gebedskring. Een beslissing die we alleen maar kunnen respecteren. Als kring hebben we hen beiden hartelijk bedankt voor de jaren dat zij, ook als leiding, acte de présence gaven. 

Er is dus weer plek! 

Misschien heeft u eerder overwogen om met de gebedskring mee te doen, maar kwam het er nog niet van. Misschien heeft u het tot nu toe nooit overwogen om mee te doen. In beide gevallen bent u van harte welkom! 

‘Welbespraakt’ hoeft u ook niet te zijn. Een hart dat klopt voor de nood in de wereld, onze gemeente of de omgeving waar we wonen is voldoende. Of een dankbaar hart dat onze goede God wil loven: weet u welkom! 

Bart van der Pot 

Geef een reactie