De gemeente-avond staat in het teken van de begrotingen van de gemeente en van de diaconie. Deze twee onderwerpen verdienen aandacht. Ook is er ruimte om met de kerkenraad in gesprek te gaan over onderwerpen die u van belang vindt. Maar we willen ook vasthouden aan de goede traditie om na de pauze samen te zijn met alle vrijwilligers.
De begroting van College van Kerkrentmeesters is in lijn met de financiële cijfers die we de afgelopen periode regelmatig hebben besproken bij het vaststellen van de Jaarrekening en bij de bespreking van onze financiële toekomst. Beide begrotingen zijn in lijn met het meerjarig beleid van onze colleges. Wij vragen u om gebruik te maken van de mogelijkheid om de komende weken verduidelijkende vragen al te stellen aan Gert van Gelder of Ad de Jong.
Wij hopen u te ontmoeten op 22 november. De gemeente-avond begint om 19.30. Inloop met koffie en thee vanaf 19.00. We hopen om 20.15 klaar te zijn, zodat we na een korte pauze kunnen beginnen met de vrijwilligersavond.
