Kerk in actie
Armoede in Nederland: we kunnen er niet meer omheen. Het aantal aanvragen bij de Voedselbank stijgt explosief! Helaas zijn er niet genoeg basisproducten om aan deze vraag te voldoen. Kerk in Actie is een landelijke actie begonnen tegen armoede en hebben ons gevraagd om hierbij aan te sluiten. Onlangs hebben ze nogmaals de noodklok extra geluid omdat in de maand januari de Voedselbank te weinig voedingsmiddelen binnenkrijgt om alle gezinnen die van hen afhankelijk zijn van voedsel te voorzien.
De Hervormde Gemeente in Beekbergen en de Protestantse Gemeente in Lieren hebben de handen ineengeslagen en komen samen in actie tegen armoede. Met deze actie helpen we de Voedselbank met producten waar in heel Nederland een tekort aan is.
Meer informatie op youtube.
Doe mee!
Koop één of meerdere producten of neem een actiedoos mee en vul deze gewoon met alle producten van het onderstaande lijstje.
Wanneer?
Op zondag 31 december en zondag 7 januari is het mogelijk om na de dienst eventueel een lege doos mee te nemen. Ook kunt u op dinsdag 9 januari bij ‘Het Hoogepad’ tussen 14.00-16.00 een doos ophalen om te vullen.
De losse producten van het lijstje en de volle dozen kunt u voorafgaande of na de kerkdiensten op 7 en 14 januari weer inleveren.
Daarnaast is er nog de mogelijkheid om op de dinsdagen 9 en 16 januari bij ‘Het Hoogepad’ de losse producten en volle dozen in te leveren.
Boodschappenlijstje:
- Zonnebloemolie of olijfolie
- Groenteconserven
- Soep in blik of zak
- Zilvervliesrijst
- Volkoren pasta
- Houdbare halfvolle melk
- Vis in blik
- Koffie of thee
- Couscous
- Havermout
Mocht je vragen of op/aanmerkingen hebben, dan hoor ik dat graag.
Henk Bakker, diaconie
