Deelgenoten

Zendingsechtpaar Thomas en Cobi Roest

GZBThomas en Cobi zijn in hun laatste maanden hier in Nederland bezig met allerlei praktische zaken die geregeld moeten worden voor hun uitzending naar Thailand begin januari 2019. Daarnaast worden er contacten gelegd met de deelgemeenten. Ook onze gemeente bezochten ze 4 november jl. en hebben we tijdens het koffiedrinken nader kennis gemaakt met Thomas en Cobi. Ze zijn dankbaar dat onze gemeente en andere deelgemeenten zich in gaan zetten om de Thai te bereiken met het evangelie.
Dankbaar zijn Thomas en Cobi omdat ze ervaren dat hun hemelse Vader voor hen zorgt en hen alles geeft wat ze nodig hebben. Ook zijn ze dankbaar dat hun zoontje Tim gedoopt mocht worden.
Bid voor rust en overzicht in alle regelzaken in deze laatste periode voor hun uitzending.

Aanmelden voor de nieuwsbrief of de nieuwste online vlog bekijken?
www.gzb.nl/thomasencobi

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s