Scipio-app uitgebreid met ledenlijst

Binnen onze gemeente-app is de ledenlijst van onze gemeente nu beschikbaar. Op deze manier heeft u altijd eenvoudig de gemeentegids bij de hand. In de ledenlijst kunt u namelijk, als u bent ingelogd, de volgende gegevens bekijken:

  • roepnaam (indien roepnaam niet gevuld: doopnamen)
  • achternaam
  • gezinsleden (voorzover op hetzelfde adres wonend)
  • groepen in gemeente-app
  • telefoonnummer
  • mobiel nummer
  • e-mailadres
  • leeftijd
  • geboortedatum
  • adres

Indien u wenst om niet zichtbaar te blijven in deze ledenlijst of indien de huidige gegevens onjuist zijn, kunt u contact opnemen met het kerkelijk bureau via e-mail naar kerkelijkbureau@hgbb.nl of via telefoon 055-5062608.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s